Grbets Poker Bonusları

Grbets sitesinde yer alan poker oyun seçeneklerinde şansınızı denemeye karar verirseniz, farklı promosyon seçeneklerini ya da poker oyunlarını, hazırlanmış özel promosyon seçeneklerini alma hakkınızda otomatik olarak ortaya çıkacaktır. Grbets poker bonusları ifadesinin içerisine bakıldığında, bu oyunda yer almak amacıyla yapılacak yatırım işlemlerini kapsayan bir promosyon türünün yer aldığı, aynı zamanda masalara ödenen komisyonların geri alınması anlamına gelen, 2. bir promosyon seçeneğinin yer aldığını görebilirsiniz.

Grbets QR Kod Yatırım Bonusu

Poker oyunlarında yer almak, poker oyunlarında kullanmak amacıyla grbets sitesi hesaplarınıza para yatırdığınızda ve para yatırma yöntemi olarak QR kod sistemini seçtiğinizde, alacağınız promosyon, grbets QR kod yatırım bonusu olarak tanımlanmıştır. Bu promosyonu alabilmeniz için, en az 50 Türk lirası değerinde yatırım yapmanız istenmektedir. Farklı bir yatırım yöntemini kapsamamak ile birlikte, en az 50 Türk lirası değerindeki parayı önce grbets sitesi hesabınıza bu yöntem ile yatırmalı, daha sonra ana hesap üzerinde bulunan parayı grbets sitesinin hesaplar arası transfer yöntemini kullanmak suretiyle, poker lobisine transfer etmelisiniz.

Grbets Poker Rakeback Bonusu

Herhangi bir poker oyununda yer almak istiyor iseniz, bildiğiniz gibi önce masalara komisyon ödemeniz gerekmektedir. belirli bir miktarda ya da diğer bir ifade ile pot miktarının % 3 oranında masalara oturmak için, komisyon ödersiniz. Ödemiş olduğunuz komisyonun, sizlere belirli bir miktarda geri verilmesi amacıyla, grbets sitesi bir promosyon belirlemiştir. Grbets poker rakeback bonusu, ödediğiniz bu % 3 miktarının %50 oranını geri almanız anlamına gelmektedir. İstediğiniz an nakit olarak çekebileceğiniz ya da tekrar poker oyunlarında kullanabileceğiniz bir promosyon seçeneğidir.

Grbets Poker Bonusları Nakit Olarak Alınıyor

Grbets poker bonusları olarak ifade edilen yukarıdaki iki seçeneği de, yani hem yatırım bonusunu, hem de rekabet bonusunu nakit olarak alabilirsiniz. Grbets sitesi bu konuda oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Her iki promosyon seçeneğinde de, herhangi bir çevrim işlemi gerçekleştirmeden, istediğiniz an geri alma hakkı sizlere tanınmıştır. Hem yatırım bonusu, hem de rakeback bonusu çevrim işlemine tabi değildir. Üyeler istedikleri alana transfer edebilmekte ya da istedikleri an promosyonları hakkında nakit çekim talebi verebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir