Grbets Adres Değişikliği Şikayetleri

Grbets markası ile çalışan, grbets markasını inceledikten sonra çalışmak isteyenler tarafından gündeme getirilen yorumlar incelendiğinde, olumsuzluk ile karşılaşılmayacaktır. Bazı üyelerin ya da üye olmak isteyen bazı şahısların, grbets adres değişikliği şikayetleri şeklinde paylaşımları gündeme getirdiği görülmektedir. Bu sitenin istemeden gündeme getirmek zorunda kaldığı uygulamayı işaret eden bir ifadedir. Evet, adres değişikliği sık bir şekilde yaşanmaktadır ve üyeler her zaman kullandıkları adres ile işlem yapma konusunda, zaman zaman zorlanmaktadır. Ancak bahsedildiğini şekilde, bunun site ile şirket ile hiçbir ilgisi yoktur.

Grbets Adres Değişikliği Neden Yapar?

Grbets Türkiye piyasasında, uluslar arası yasal özellikleri ile hizmet veren bir sitedir. Kurulan bir şirket, şirketinin almış olduğu lisans belgesi ortadadır. Curacao lisans denetleme kurulu, 5536/JAZ numaralı lisans belgesini, 137711 numaralı ticari sicil kaydına sahip olan Grand Royal Tourism B.V. isimli şirkete, grbets sitesi adına vermiş durumda bulunmaktadır. Buraya kadar her şey normaldir. Ancak adres değişikliği şikayetleri ifadesinin ortaya çıkmasında bu özellikler, Türkiye piyasasında kabul edilmemektedir. Türkiye’de bahse konu şirketinin kurulmaması, verilen ticari sicil kayıt numarasının Türk ticari kanunlarına göre verilmemiş olması ve bahsedilen lisans belgesinin, Spor Toto Teşkilat Başkanlığından alınmaması gerekçelerine istinaden, site tespit edilmekte, kapatılmakta, kullanıcılar adres değişikliği ile karşı karşıya kalmaktadır.

Grbets Adres Değişikliği Yaptı mı?

Yaşanan son sıkıntının ardından, grbets sitesi bir kez daha adres değişikliği yapmıştır. Grbets markasının vermiş olduğu hizmetleri almak konusunda kararlı iseniz, sizlerde çalışmakta olduğunuz sitenin yeni giriş adresini kullanabilirsiniz. Grbets yeni adres grbets79 olacak şekilde uygulamaya açılmış bulunmaktadır. Grbets giriş işlemlerini yapabilmek için kullanmanız gereken yeni adres, grbets79 olmuştur. Bu adres sorunsuz bir şekilde, grbets markası hizmetlerine anında erişim yapacağınız anlamına gelmektedir.

Grbets Adres Değişikliği Şikayeti Nereye Belirtilir?

Sitenin sık bir şekilde adres değişikliği ile gündeme geldiği dikkat çekmektedir. Bu gerçek bir ifadedir. Ancak bu ifade yani sık bir şekilde adres değişikliğinin gündeme gelmesi ya da grbets adres değişikliği şikayetleri ifadesinin kullanılması, aslında yoğun bir şekilde grbets markasına ilgi gösterildiği, markanın tercih edildiği anlamına gelmektedir. Türkiye piyasasında bu site ile bu güvenilir ve güçlü site ile çalışan kullanıcı sayısı, oldukça fazladır. Popülerliğinin artması, internet sayfalarında, arama motorlarında grbets markasının ön plana çıkması, beraberinde sitenin tespit edilmesini ve kapatılması işlemini gündeme getirmektedir. Böyle bir olumsuzluk ile karşılaşmış iseniz, yeni giriş adresini bulamıyor iseniz, elektronik posta hizmetlerini kullanarak adresi öğrenebilir ya da sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir