Grbets QR Kod Yatırım Bonusu

Grbets sitesinin promosyon anlayışında, yapılan yatırım işlemleri ve yatırım işlemlerinde tercih edilen yöntemler bulunmaktadır. Site hesaplarınıza göndereceğiniz paralarda tercih ettiğiniz yöntem ile aynı ismi taşıyan farklı promosyon seçenekleri bulunmakta olup, grbets QR kod yatırım bonusu bu promosyon seçeneklerinden bir tanesidir.

Ne Kadar Veriliyor?

Grbets sitesine QR kod yöntemini kullanmak suretiyle, haftanın her günü para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siteye yapmış olduğunuz yatırım işlemlerinde, QR kod yöntemini tercih etmeniz durumunda, grbets QR kod yatırım bonusu elde etme hakkını kazanabilirsiniz. Bu promosyonu almak için, yatırmanız gereken para miktarı konusundaki minimum limit sizlerin karşısına 50 Türk lirası olarak çıkarılmıştır. En az bu miktarda yatırım işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, bonus alma hakkınızda ortaya çıkacaktır.

Grbets QR Kod Yatırım BonusuNasıl Alınır?

Site tarafından QR kod yöntemini kullanmak suretiyle, hesaplarına en az 50 Türk lirası değerinde yatırım yapan üyelere, 5 yatırım işlemi karşılığında, 5 kademeli olarak promosyon verilmektedir. Grbets QR kod yatırım bonusu 1. yatırım işlemlerinde % 10 seviyesinde, 2. yatırım işlemlerinde % 20 seviyesinde, 3. yatırım işlemlerinde %30 seviyesinde, 4. yatırım işlemlerinde %40 seviyesinde ve 5. yatırım işlemlerinde %50 seviyesinde verilmektedir.

Ne Kadar Bonus Alabilirim?

QR kod yatırım yöntemini kullanarak site hesaplarınıza para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. alabileceğiniz promosyonun oranı %50 olacaktır. Yatırım işleminize ve yatırım sayınıza göre, farklı oranlar belirlenmekte olup, grbets QR kod  %50 yatırım bonusu maksimum sınırı da, 250 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Bir üyenin yararlanabileceği bonusun maksimum tutarı 250 Türk lirası olarak tespit edilmiş bulunmaktadır ve bu bonus seçeneğinin diğer bir promosyon seçeneği ile birleştirilmesi gibi bir durum bulunmamaktadır.

Nasıl Talep Edilir?

Grbets yatırım bonusu talep işlemleri, yatırım işlemi gerçekleştikten sonra gündeme gelmektedir. Gerekli yatırım işlemini, QR kod yöntemini kullanmak suretiyle gerçekleştirdikten hemen sonra, ana hesap üzerinde bulunan paranız ile bahis oynamadan ya da parayı herhangi bir alanda kullanmadan talep işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Talep işlemleri için, canlı destek hattını kullanmalısınız. Müşteri temsilcisi ile bağlantı penceresi üzerinden görüşme sağlamalı ve talep işlemlerini tamamlamalısınız. Sistemsel olarak yani otomatik olarak yatırım işlemleri karşılığında, üye hesaplarına eklenen bir promosyon seçeneği olmadığını ve canlı destek hattı ile görüşülerek alınan bir promosyon seçeneği olduğunu unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir